جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی جوانرود در دی ماه 94

  معاون فرماندار جوانرود بر ضرورت راه اندازی کتابخانه سیار روستایی با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در این شهرستان تاکید کرد.
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، کمال شهسواری در جلسه بررسی مشکلات راه اندازی کتابخانه سیار روستایی جوانرود افزود: فرهنگ مطالعه و کتابخوانی به دلایل مختلف کمرنگ شده و راه اندازی کتابخانه های سیار می تواند در این زمینه نقش آفرینی کند. وی راه اندازی مراکزی برای مطالعه و کتابخوانی که دغدغه بسیاری از اهالی است، در کنار کتابخانه های عمومی می تواند برای اصحاب فرهنگ روحیه بخش باشد.
  مسئول کتابخانه های عمومی جوانرود نیز خواستار همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان برای راه اندازی کتابخانه های سیار شد. حسین محمدی افزود: شهرستان جوانرود با دو کتابخانه عمومی و 23 هزار جلد کتاب سه هزار نفر عضو فعال دارد.  وی اظهار کرد: از اول سالجاری تاکنون 15 هزار جلد کتاب به دوستداران کتاب و کتابخوانی امانت داده شده است.
  معاون پرورشی آموزش و پرورش جوانرود نیز در این نشست از تجهیز و به روز رسانی کتابخانه های مدارس شهرستان به امکانات و کتاب های علمی جدید خبر داد. هدایت قادری خواستار ترویج و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه شد. وی اظهار داشت: در این مدت بیش از هشت هزار جلد کتاب که در کتابخانه های مدارس بلااستفاده مانده بود بین دانش آموزان توزیع شده است.
  حل مشکلات کتابخانه سیار با کمک نیم درصد شهرداری از مهمترین مصوبات این جلسه بود.  


  این مطلب تا کنون 29 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 14 دي 1394
  منبع
  برچسب ها : کتابخانه ,جوانرود ,کتاب ,شهرستان ,عمومی ,سیار ,اندازی کتابخانه ,کتابخانه سیار ,عمومی جوانرود ,شهرستان جوانرود ,سیار روستایی ,
  جلسه انجمن کتابخانه های عمومی جوانرود در دی ماه 94

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر